ana menu
Kurumsal
Hakkımızda Misyon ve Vizyon Belgelerimiz İnsan Kaynakları Franchise Moloko Coffee Türkiye’de! Ürünlerimizden Kareler Basında Biz Bizden Haberler İletişim

1946 yılında ticari hayatımız babamız Hacı Ahmet Şahin ile başlamış, 1989 yılında ise Türkiye’nin en büyük 3. Sagra Special Bayii olarak kahve ve çikolata sektöründe faaliyet göstermiştir. 2001 yılından itibaren horeka sektöründe cafe danışmanlığı , kahve dağıtımı ve otomat hizmeti veren firmamız kahve sektöründeki taze kahve anlayışını oluşturmak ve Türkiye piyasasındaki görülen eksiklikleri gidermek amacıyla günlük kahve kavurmaya başlamıştır.

2011 yılında “Moloko” markasının Türkiye isim hakkını almıştır. Moloko Coffee Türkiye 200 ün üzerinde ürün çeşidiyle dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden yüzde yüz arabica olarak kahveler üretmektedir. Ayrıca doğal meyve ve bitki çaylarını da üreten firmamız, horeka ve perakende sektörüne yeni bir anlayış ve kalite getirmiştir. Günde 5 ton üretim kapasitesine sahip firmamız tüm ürünlerini siparişe göre günlük olarak üretmektedir.
Moloko Coffee Türkiye 2013 yılında başladığı kahve dükkanları zinciri oluşturmasının alt yapısını tamamlayarak 2015 yılından itibaren Franchise vermeye başlamıştır. 

Birçok toplumsal kurumdan ödüller alan şirketimiz 2006 yılında Basketbol Federasyonundan “Topluma En Faydalı İnsan” ödülünü, Ticaret Sanayi Odasından Onur Ödülünü, A.S.G ’den en başarılı temsilci ödülünü almıştır. Firmamız 2012 yılında en çok vergi veren 150 mükellef arasına girmeyi başarmıştır.

“Toplumdan kazandıklarımızı toplumla paylaşmak şirket anlayışımızdır.” Ayrıca T.S.E Hizmet Yeterlilik Belgesine de sahip olan firmamız 19 hyb 1667 belge numarası ile (TS13082 )hizmet sektörüne ve (TS13078) üretim sektörüne danışmanlık yapmaya da yetkilidir. Tarım bakanlığı işletme kayıt belgesine de  sahiptir. (TR19K003864) Firmamızın eğitim seminerleri ile “Kahve yapım teknikleri, Barista” sertifikası verilmektedir.